RADIO BLAUPUNKT VITI 1955

Shitet nga: beni 02 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
radio e vjeter blaupunkt BARCELONA e vitit 1955 ,me permasa 620x390x270 mm. ka 3 banda AM dhe 1 FM ne gjendje pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim