Pkture e derdhur ne cope

Shitet nga: Shefki 27 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet pikture e derdhur ne cope e ardhur ne Shqiperi ne vitet 90 nga emigracioni.Piktura ka permasat 90 me 130 dhe ndodhet ne gjendje shume te mire. per me shume inf. kontaktoni ne nr. e telefonit. Faleminderit..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim