Pikture mbi 40 vjecare

Shitet nga: Shefki 27 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pikture mbi 40 vjecare e bere nga piktori K.Deda. Piktura eshte ne gjendje shume te mire dhe nk ka asnje modifikim apo rregullim.Eshte e bere ne cope dhe ka kornizen e vet origjinale prej druri.Ka permasat 65 me 80.Per me shume inf.kontaktoni ne nr.e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim