Pikture e vitit 2008 "Vera e Kuqe"

Shitet nga: abc 21 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet pikture e vitit 2008,mjaft cilesore dhe e punuar mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim