Pikture (shtepia)

Shitet nga: Shefki 27 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet pikture e vjeter mbi 20 vjecare e realizuar ne cope dhe ka kornizen e vet origjinale prej druri me permasat 45 me 65..Eshte ne gjendje shume te mire dhe aspak e demtuar.Mirepresim cdo oferte te mundshme.Per me shume inf. kontaktoni ne nr. e telefonit. Faleminderit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim