Monedha bizantine shpatpushk ore pirun

Shitet nga: renti 20 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
pushke
mendohet te jet e vitit 1896 shpat viti 1882 pirun christofle viti 1830
ore chunlei cakmak zippo monedha dhe sende te tjera jepni vlersimin
tuaj pres oferta flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim