KASKE PILOTI F-16 ORIGJINALE AMERIKANE

Shitet nga: Nardi F-16 29 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Tiranë
ESHTE BERE ME POROSI NE AMERIKE, ORIGJINALE DHE E PA PERDORUR, ME DY XHAMA NJE TRASPARENT DHE NJE TE ZI PER DIELL.ME BLERJEN E KASKES + DHURATE UNIFORME PILOTI+DORASHKA PILOTI+SYZE PILOTI+XHAKET FLY F-16 ORIGJINALE AMERIKANE....4500 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim