Ore Smart wartch

Shitet nga: Geri 08 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
Ore mp4, ka muzik,video, dhe foto, sherben per te kopjuar ne provime.Ore mp4 ose smart watch
50milek.Kemi ne gjendje 2cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim