ORE TELEFON E RE

Shitet nga: jurgen 26 Krr 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK   10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
Ne dy ngjyra gold dhe e bardh puojn me cdo kart
ORE TELEFON SMART WATCH E RE NE KUTI
SHUM PRAKTIKE ...KA KAMER BEN FOTO VIDEO, HAP WEBIN MAT AKTIVITETIN FIZIK, MUZIK, LIDHET ME TELEFON ME BLUETOOTH...KA KART MEMORIE... PUNON ME CDO KART..TACHIN E KA SHUM TE NDJESHEM... VJEN ME NJE BATERI DHE FISHEN E KARIKIMIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim