super okazion!!!!

Shitet nga: louis 02 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

54 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
syze Louis Vuitton te reja ne kuti ngjyr gold bashk me kutin, kellefin, fshiresen dhe karten e vet... 59 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim