Syze origjinale dielli Marka Vogue

Shitet nga: V.D 30 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR   305 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Syze forma dhe cilsia e jashtzakonshme dhe cilesore.
Ngjyra e zeze.
me kellef.
Serjoze.
Firma Vogue.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim