Syze optike Vogue

Shitet nga: Loren Nakuçi 15 Nën 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Eshte i pa perdorur dhe e kam blere 220 euro.E shes per 12.000 leke (te reja).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim