Syze Dielli Emporio Armani

Shitet nga: Kristo 20 Maj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten syze dielli Emporio Armani me kod 9695 dhe ngjyre Brown . Jane ne gjendje te re dhe jane blere ne Itali kundrejt 100euro si dhurate . Por nuk u perdoren kurre . Jane 100% origjinale dhe jeni te ftuar te kontrolloni rreth ketyre syzeve pasi do te bindeni rreth cilesise dhe cmimit tyre . Jam i besimit se cmimi i tyre perben okazion . Bashke me syzet eshte kutia dhe fshiresia e tyre .

Kodi qe ti kerkoni : Emporio Armani 9695/S

Disa link per te pare cmimin dhe cilesine : http://www.styloko.com/product/2512061

http://www.nycoptics.com/product/emporio-armani-9695-sunglasses

http://www.ebay.com/itm/EMPORIO-ARMANI-unisex-Visor-Shield-Sunglasses-EA9695-4I3-A6-Brown-Tort-Green-/331006029878?pt=UK_Sunglasses_Adults&hash=item4d117f3036Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim