Swatch Retrograde YRS403

Shitet nga: Tedi 31 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Pershendetje. Shes ore Swatch te blere ne Janar tek dyqani i Swatch ne TR. E perdorur shume pak pasi kam ore tjeter. Kam dhe rripin e gomes qe ia vura ne vere qe mos prishej lekura. Kam dhe garancine. LEK 15,000 te reja. Super ore. Nuk e gjeni me ne dyqanin e SWATCH.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim