Swatch Retrograde YRS403

Shitet nga: Tedi 26 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Pershendetje. Shes ore Swatch te blere ne Janar tek dyqani i Swatch ne TR. E perdorur shume pak pasi kam ore tjeter. Kam dhe rripin e gomes qe ia vura ne vere qe mos prishej lekura. Kam dhe garancine. LEK 12,000 te reja. Super ore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim