SONY SMARTWATCH 2 okazion shitet nderrohet

Shitet nga: smart 12 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 EUR   125 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet Smartwatch Sony Smartwatch 2
ngjyra e zeze


EKRAN : LCD Me shkëlqim
me standby mode qe nuk karxhon batteri
Matës shpejtësie
sms
call
whats up
personalizim

Bluetooth 4.0 LE

njoftimet me dridhje

IP67 (rezistente ndaj ujit dhe papastërtive)

NGARKIMI PA MUNDIM

karikohet nga cdo karirues normal android

KONTAKT
email : smart11223344phones@gmail.com
tel(sms vetem) : 0684182365

cmimi : 89 eu (i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim