Rolex daytona (gold edition)

Shitet nga: rolex 20 Gsh 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
ore rolex daytona e lyer ne flori ne gjendje shum te mir me rripa te nderruar jan dhe origjinalet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim