Roleks

Shitet nga: Mario 02 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ore rolks origjinal cmimi 200 mij lek i diskutueshem ka vete rripat pk t prishur por ora esht 100% origjinale mund te ndrohet dhe me telefon samsung galaxy s3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim