Ray Ban P ''Liteforce Aviator Tech Black''

Shitet nga: xXx 17 Tet 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Cmimi i ketyre syzeve varion nga 150 - 220 Euro.Nuk jan metalike keto jan plastike version i ri,jan super te lehta te polarizuara nuk i ndjen fare jan te pa gervishtshme dmth ai qe i njeh dhe esht i interesuar e di vleren qe kan si syze.Me syzet kam dhe kutine e copen fshirese te tyre origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim