PATEK PHILIPPE GRENEVE

Shitet nga: endri 11 Krr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore PATEK PIHILIPPE GRENEVE pothuajse e re e pa perdorur fare... vlera reale esht 300 euro dhe shitet vetem per 150 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim