Ore tissot

Shitet nga: Enis 30 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore orgjinale tissot. T 461. ka ardhur nga svicra xhamin origjinal zafir qe nuk gervishtet gjithashtu dhe zinxhirin origjinal mundet dhe ta vertetojme qe eshte origjinal ne te cilin nga dyqanet e orave qe deshironi, cmimi i arsyeshem mundet dhe i diskutueshem.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim