Ore suunto m2

Shitet nga: Suunto 27 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
She ore suunto m2 e re. E perdorur 2 dit vetem per te provuar funksionimin e saj. Ora mat pulsin ,kalorit qe harxhon ka daten oren dhe alarmin, menune qe te kontrollosh ecurine e stervitjes, fazen e stervitjes e cila ndahet ne 3 zona sipas nivelit fizik, historikun e stervitjeve dhe ruan gjithe informacionin sipas deshires se perdoruesit. Eshte elektronike shume rehatshme ne dore. Bashke me oren vjen dhe rrypi me modulin qe mbahet ne kraharor gjate stervitjes. Eshte ideale per perdorim te perditshem dhe per ato persona qe duan te humbin peshe ose qe merren me stervitje. Ora vjen me kutine e saj origjinale dhe me garanci ne te gjithe boten. Gjithashtu eshte dhe kundra ujit.
Te interesuarit mund ta kerkojne ne suunto.com ose ne youtube. Cmimi eshte 130 euro pak i diskutieshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim