Ore sevenfriday origjinale zveceriane

Shitet nga: Ori 30 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ore sevenfriday origjinale me dy rripa nji lekure nji gome me letra dhe garanci .e blere ne dyqan .cmimi
I diskutueshem .qesja prapa ende e pahequr!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim