Ore pulsar

Shitet nga: Pulsar 07 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore Pulsar chronograph origjinale,blere te citypark me flete garancie dhe kutine e vet origjinale..shitet per arsye ekonomike..blere 230 euro dhe shitet 15000mij leke..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim