Ore per Meshkuj

Shitet nga: Nardi 11 Krr 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore Vegars per Meshkuj eshte kundra ujit deri ne 50M e kam dhe ate zingjirin Blu por ja kam ble kte rrypin prej Lekure se ngjan me bukur .. ja dhe linku i Ores kjo ore kushton --> 295 $ por e shes per 100 Euro .

http://www.oculosshop.com.br/RELOGIOS/RELOGIO-MORMAII-Y2067B-8A-ESPORTIVO-ALARME.html
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim