Ore jacques lemans

Shitet nga: Erkid 18 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore e blere ne ebay 580$ para 2 vjetesh. Shume e mirembajtur (sic duket dhe ne foto ska asnji gerrvishtje) . Shitet 100euro . Modeli 1-1805 . Persa i perket origjinalitetit mund ta kontrrolloni ku te doni , edhe pse duket qe ne dore qe esht origjinale !
Cmimet aktuale ne ebay jan 320-500$ ne varesi te ngjyres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim