Ore dore TENDENCE

Shitet nga: mario 11 Nën 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet nje Ore dore e firmes Tendence e re, 2 jave e perdorur.Ora eshte me vetekurdisje teper e bukur dhe moderrne!!! Cmimi te cilin e kam blere eshte 600 €.!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim