Ore dore Ferrari

Shitet nga: armand 07 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
ora eshte e ardhur nga italia dhe e blere tek fabrika e ferrarit me cmim te larte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim