Ore dore "Omega"

Shitet nga: ora 18 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore dore "Omega"
ora eshte shume pak e perdorur
eshte me vetekurdisje
me puls dore
ora poashtu eshte kundra uit
me xham te temperuar si lart dhe poshte pasi ingranazhet i ka te dukshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim