Ore citizen Eco-drive titanium

Shitet nga: Martini 13 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore citizen modeli Eco-drive (punon me rreze diellore, punon deri ne 6 muaj ne erresire te plot) super titanium. E sapo blere ne austri me cmim 450 euro. Pa asnje gervishtje dhe pa asnje demtim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim