Ore Zenith Automatic Epervier

Shitet nga: Genti 02 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet: Ore Zenith Automatic Epervier (Zviceriane) Ora eshte me puls dore, tregus date, kundra ujit (Water resistant 200M) Rrethi dhe akrepat prej floriri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim