Ore Viceroy Mecanique 5 Atm ORIGJINALE (Shitet-N..

Shitet nga: abc 08 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore Viceroy Mecanique 5 Atm ORIGJINALE e lyer me gold rose sum e bukur dhe reflektuese.
Ora nuk ka asnje problem eshte krejtesisht funksionale origjinale dhe e re ben 278euro mund ta gjeni tek kjo faqja
http://www.choozen.es/gs-viceroy-mecanique,viceroy,24542.htm
E nderroj me iphone 4s ne gjendje si te ri ose e shes 180 euro dmth 250mij lek te vjetra
Per nderrim ka vlere 350 mij lek ndersa per tu shitur shitet 250mij lek i padiskutueshem.
Me shkruani ne email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim