Ore Rolex SEA-DWELLER 4000/1220

Shitet nga: altin 29 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet 1 ore Rolex SEA-DWELLER 4000/1220 Me cmim te arsyeshem dhe i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim