Ore Led i vecante . . . okazion

Shitet nga: bej 28 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Ore-Byrzylyk Led i vecante ne gjendje shum te mire . e pershtatshme per cdo lloj veshje , sportive dhe serioze ! e terheq shum vemendjen e njerezve ! cmimi 2500 lek t reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim