Ore Ice Watch waterproof 10 atm

Shitet nga: Arlin 24 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte blere jashte Shqiperise.Eshte origjinale, e perdorur ,waterproof i provuar ne det dhe pishine
Cmimi i negociueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim