Ore Guess Origjinale U0040G5

Shitet nga: Arlind 07 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. 2 nga fotot e postuara jane origjinale te ores, nje eshte e marre nga interneti. Ora eshte shume e bukur, komplet funksionale pa asnje defekt praktik apo estetik si gervishtje ose ndonje gje e tille. Cmimi eshte perfundimtar i padiskutueshem, ora ka edhe kutine origjinale dhe aktualisht ne dyqane eshte 200 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim