Ore Bulova e re ne kuti

Shitet nga: Aldo 18 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore Bulova e re ne kuti e ardhur nga Amerika dhe me nje garanci prej 2 vjetesh..Ore shume elegante dhe klasike.
Shume e pershtatshme per dhurate.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim