Ore Avon Quartz

Shitet nga: Luis 08 Dhj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore Avon Quartz.
Ore e re e paperdorur ka rrip plastik ngjyre blu.
Materiali eshte rezistent dhe ora ka garanci 2 vjecare.
Eshte e pershtatshme si per meshkujt po ashtu edhe per femra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim