Ore Adidas origjinale

Shitet nga: tini 19 Qer 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
shitet ore Adidas elektronike me rrip te zi.ora eshte prej celiku dhe nuk ndryshket.shitet per arsye mos perdorimi...cmimi shum pak i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim