Orë origjinale Romanson Premier pb9251rm.

Shitet nga: xhulio2 01 Gsh 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ore origjinale e blere ne itali (made in zurich) Romanson Premier per meshkuj ...Shume e bukur dhe e mirembajtur . Ora eshte me puls dore, kundra ujit etj etj . Ora eshte ajo ne figure ............................_ romanson premier pb92571r
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim