Okazion Ore TVG perfekte

Shitet nga: bej 29 Jan 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes ore TVG te re ne kuti , akoma pa hequr qeset e xhamit dhe zinxhirit ! Sports Watch Dual Movement LED Anolog Quartz Wristwatch wtih Stainless Steel Strap
Ora ka kto te dhena :
1- Dy mekanizma tregues ,nje analog dhe nje elektronik !
2- Mundesi per te pare dhe daten dhe diten e sakte te javes
3-High strength 304 stainless steel table cover
4- Llampa ultra Led per nje shikueshmeri me tmire naten
5-Alarm funksional, e lehte ne perdorim
6-Water resistance

Cmimi 50mij lek , pasi esht e paprekur ,ne kuti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim