Oferte syze versace origjinale dhe ray ban

Shitet nga: Artan 02 Dhj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes syze origjinale versace me kod qe mund ti kerkoni ne net te blera 280€para 1 muaji. Dhe syze ray ban po ashtu origjinale me kod me kuti te veten. I shes kaq lir se me duhen leket! Numer kontakti: 0695889655 0695889655
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim