ORE FESTINA

Shitet nga: GIMIT 16 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
ORA ESHTE ORIGJINALE NE GJENDJE DHE PUNIM MJAFT TE MIRE ,ESHTE BLERE DY VJET ME PARE NE ITALI DHE ESHTE PERDORUR FARE PAK. ORA ESHTE UNISEX DHE E PERSHTATESHME PER CDO MOSHE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim