ORE''KLASCO'' ORIGINALE

Shitet nga: JURGEN 13 Nën 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora esht e re ne kuti e sapo ardhur nga gjermnia ora esht me kurdisje dhe kundra ujit,esht origjinale

BRAND KLASCO


Band Leather
TYPE Automatic CASE
Stainless Steel
MOVEMENT
Automatic mechanical movement
CASE DIAMETER 48mm
VARIETY Men's
CASE Thickness 11mm
STYLE Sport Watch
WATERPROOF 30WR
Band Length 26cm
CLAP Buckle
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim