ORE ''KONTAS'' E RE ORIGINALE

Shitet nga: jurgen 27 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
ore eshte e re ne kuti materilali steel
cmimi esht okazion sepse eshte mar nga GJermania me 50 % ulje
ora esht e re ne kuti e sapo ardhur nga gjermania ora esht me kurdisje dhe automatice
BRAND KLASCO
kundra ujit deri ne 30 metra

Band Leather
TYPE Automatic CASE
Stainless Steel
MOVEMENT
Automatic mechanical movement
CASE DIAMETER 48mm
VARIETY Men's
CASE Thickness 11mm
STYLE Sport Watch
WATERPROOF 30WR
Band Length 26cm
CLAP Buckle

Cel. : 0692321304
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim