LAFUMA FRANCEZE e lar me flori

Shitet nga: bjorn 08 Nën 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
E re, 5dite e perdorur e ardhur nga zvicra, anti uj,ka qesen akoma. Firma e njohur e orave te dores ne zürich dhe francë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim