FESTINA .............. model 6761................

Shitet nga: lukian 12 Nën 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
ESHTE ORIGJINALE DHE NE GJENDJE SHUM TE MIRE ...... KA ARDHUR NGA FRANCA SI DHURATE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim