CASIO PROTREK,ore profesionale ALPIN

Shitet nga: lamalavie89 15 Dhj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore Casio Protrek,ora eshte ne gjendje shume te mire,eshte ore profesionale ku preferohet te perdoret nga:alpinistet,zhytesit,sportistet extrem,ushtaraket,forcat speciale etj. Ora ka nje seri me programe ku tregon:lartesine mbi nivelin e detit,busull elektronike,vendndodhjen gjeografike me grade,eshte kundra ujit e garantuar dhe kundra goditjeve,tregon trysnine e ajrit,temperaturen e ambjentit,drite automatike me kendin 45 grade dmth ne moment qe kthen doren per te pare sa eshte ora- drita ndizet automatikisht.me pak fjale eshte ore qe ja vlen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim