!!Ore Invicta e re ne kuti Pro Diver Watch

Shitet nga: -- 02 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Okazion
Shitet ore origjinale per meshkuj Invicta . Ora eshte ne kuti dhe qese e ardhur nga Amerika me nje cmim real 800 dollare. Eshte rezistente ndaj ujit (Professional Instrument) deri ne 300 metra, Vjen me garancine origjinale 5 vjecare nderkombetare. Ore perfekte per dhurate.
Cmimi i diskutueshem.

Pershkrimi :
Gender: Men's
Case Material: Stainless Steel
Case Width: 49 mm
Case Color: Silver
Case Shape: Round
Case Thickness: 17 mm
Case Height: 53 mm
Movement: Quartz
Calendar: Date
Crystal: Mineral
Band Material: Stainless Steel
Band Color: Silver
Band Width: 26 mm
Water Resistant: 300 Meters
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim