Unaze me ore, Chronotech

Shitet nga: Gerti 23 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Unaze me ore, Chronotech. Mekanizmi: Swiss quartz, prototip, unike, çmimi me te cilin eshte blere ne Zvicer: 400 frenga zvicerane (nuk gjendet me ne treg). Per meshkuj dhe femra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim